Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız ticari faliyetlerine 1983 yılında Zonguldak merkezde elektrik motoru tamir  bakım ve onarım atölyesi olarak başlamıştır. Zamanla Türkiye ekonomisinin ve buna paralel   bölge sanayisinin de   gelişmesi sonucu, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin kullandığı elektrik motorlarının  sayı, kapasite,özellik ve çeşitliliğinin artması,akabinde  müşteri    talep ve isteklerinin çeşitlenmesi  firmamızın  kendini küçük bir atölye kimliğinden sıyırarak ülke sanayisine katkı sağlayan ve kendini devamlı surette yenileyen bir kuruluş haline getirmiştir.

Kendini yenilemeye ve geliştirmeye  devam eden firmamız piyasadaki talep ve ihtiyaca binaen  Zonguldak merkezde bulunan atölyesininin bir bölümünü  2004 Haziran ayında Dilovası organize sanayi bölgesindeki 750 M2 kapalı alanı bulunan yeni atölyesine taşımıştır.

Firmamız yeni atölyesinde daha ziyade alçak ve orta gerilimle çalışan (0-400-3300-6300-10500 Volt) Alternatif akım ve Doğru akım  elektrik motorlarının tamir bakım ve onarımı konusunda faliyetlerini yoğunlaştırarak devam etmektedir.

Firmamız Danfoos Bauer marka redüktörlü elektrik motorları ile  Schorch marka  elektrik motorlarının Türkiye yetkili servisliği hizmetini de yapmaktadır.

Elektrik enerjisi; üretim ile ilgili her sektörün,her işletmenin yaşam kaynağı ve olmazsa olmazlarındandır.

Amaç: Üretim sektörünün maliyetlerini düşürerek kapasitelerini artırmak ve o kuruluşu sürekli çalışır durumda tutmaktır.

İşletmemiz modern teknolojiyi kullanarak sektördeki işletmelerin çözüm ortağı olmuştur.